فرمال کردن حساب وبمانی

ایزی پی دبلیو ام
فرمال کردن حساب وبمانی
1398/10/01
| 801
به محض اینکه حساب وب مانی خود را افتتاح کردید، حساب شما از نوع الیاس خواهد بود. که دارای محدودیت هایی در میزان تراکنش های انجام شده و میزان موجودی خواهد داشت. بنابراین در صورتی که این محدودیت ها برای شما آزار دهنده است، باید از روش های ارتقا حساب وبمانی استفاده کنید.

برای تبدیل الیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت در حساب وب مانی، ابتدا بایستی رو اینجا کلیک کنید . در صفحه بازشده در رابطه با وب مانی پاسپورت توضیحاتی داده شده است. روی دکمه Apply for Webmoney Passport در شماره ۱ کلیک کنید.اطلاعات حساب خود را در صفحه ورود به وب مانی وارد کنید . در شماره ۱ ، شناسه وب مانی WMID خود را وارد کنید. چنانچه شناسه وبمانی خود را به خاطر ندارید میتوانید از ایمیل یا شماره تلفن همراه خود استفاده کنید.
در شماره ۲ رمز عبور حساب خود و در کادر شماره ۳ عدد داخل تصویر را وارد کنید. اگر می خواهید مشخصات شما برای ورود به حساب وب مانی حافظه سیستم بماند ، تیک گزینه Remember me on this computer در شماره ۴ را بزنید. اگر از رایانه شخص دیگری استفاده می کنید 
حتما تیک گزینه نشان داده شده در شکل ۴ را بردارید . سپس روی دکمه Enter در شماره ۵ کلیک کنید.
پس از تایید مشخصات شما ، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد و بعد از چند ثانیه به صورت خودکار به صفحه دیگری منتقل می شوید . چنانچه منتقل نشدید ، روی لینک نشان داده شده در شماره ۱ با عنوان here کلیک کنید.حال به صفحه ساخت فرمال پاسپورت وب مانی منتقل شده اید . برای ادامه روی دکمه Continue در شماره ۱ کلیک کنید.

در صفحه جدید ، اطلاعات الزامی برای ساخت پاسپورت فرمال وب مانی را وارد کنید.

نام و نام خانوادگی شما به صورت خودکار در شماره ۱ نوشته شده است . تاریخ تولد خود را در شماره ۲ وارد کنید. انتخاب شهر در شماره ۳ را در ادامه توضیح می دهیم .
در شماره ۴ کدپستی خود را بنویسید. همانطور که میبینید در شماره ۵ آدرس شما نوشته شده است. اگر نیاز به تغییر دارد ، می توانید آن را ویرایش کنید.

در قسمت Legal Identification مشخصات شناسنامه و یا پاسپورت خود را وارد کنید . در کادر شماره ۶ ایران را انتخاب کنید. شماره پاسپورت یا شماره ملی خود را در شماره ۷ وارد کنید. تاریخ صدور در قسمت ۸ و محل صدور را در شماره ۹ بنویسید.در شماره ۳ برای انتخاب شهر خود ، بایستی روی لینک set کلیک کنید . در صفحه ای که برای انتخاب شهر باز می شود ، چند گزینه دارای تیک دیده می شود . اگر محل سکونت فعلی شما با محل صدور گذرنامه و یا شناسنامه تان یکسان نیست تیک شماره ۱ را بردارید.
درصورتی که محل سکونت شما با محل تولدتان متفاوت است تیک شماره ۲ را بردارید. بعد از این کار روی دکمه Choose your actual location برای انتخاب محل سکونت فعلی تان در شماره ۳ کلیک کنید.
برای انتخاب شهر خود به صفحه جدید منتقل می شوید. در کادر شماره ۱ نام شهر خود را بنویسید و روی دکمه Find در شماره ۲ کلیک کنید . لیست شهرهایی که با اسم نوشته شده شباهت دارند به شما نمایش داده می شوند.
اگر اسم شهر مورد نظرتان در لیست نشان داده نشد، می توانید از لیست های انتهای صفحه در شماره ۵ استفاده کنید. از لیست سمت چپ کشور را انتخاب کنید . صفحه مجدداً بارگزاری می شود و لیست استان های ایران در لیست دوم نشان داده می شود.
با انتخاب استان سکونتتان ، صفحه مجددا به روز رسانی می شود و لیست شهر های استان شما را نشان می دهد . از لیست سمت راست شهرتان را انتخاب کنید.

اسم شهر شما و پرچم ایران در بالای صفحه شماره ۳ نشان داده می شود. برای تأیید شهر انتخابی روی دکمه Ok در شماره ۴ کلیک کنید.