پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین

ایزی پی دبلیو ام
پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین
1398/10/04
| ایزی پی دبیلو ام 659

پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین قبل از تعطیلات کریسمس
 

جدیدترین پیش بینی تحلیل گران نشان می دهد قیمت بیت کوین در اوایل هفته آینده به ۸ هزار دلار می رسد، در حالی که پیش بینی های مشابه در هفته گذشته کاهش قیمت آن را در آغاز ۲۰۲۰ نشان می داد.

 به نقل از ایندیپندنت، قیمت بیت کوین طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته است که نشان دهنده روند معمول سال های اخیر در افزایش قیمت قبل از تعطیلات بزرگ است.
 
قیمت این ارز مجازی برای اولین بار از آغاز دسامبر به بالاتر از 7500 دلار رسید و 7 میلیارد دلار به ظرفیت کل بازار آن اضافه کرد.
 
هنوز تا اوج 13 هزار دلار تابستان و رکورد 20 هزار دلار 2017 فاصله زیادی باقی است ولی همین افزایش قیمت هم پیشرفت قابل توجهی نسبت به اوایل سال جاری میلادی است که بیت کوین زیر 4 هزار دلار معامله می شد.
 
افزایش قیمت مشابهی قبل از تعطیلات چهارم جولای در سال جاری میلادی اتفاق افتاد. همچنین در تعطیلات روز کارگر در ماه سپتامبر و عید شکرگزاری در نوامبر هم شاهد افزایش قیمت بودیم.
SFOX
، بزرگترین معامله کننده ارز مجازی اعلام کرد:« ما پیش بینی کرده بودیم که تعطیلات باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود چون با گرد هم جمع شدن خانواده، تحقیقات در مورد بیت کوین و خرید آن افزایش می یابد».
«
اطلاعاتی که تا به امروز به دست آورده ایم نشان می دهد جستجو در گوگل برای بیت کوین قبل از تعطیلات به اوج می رسد نه بعد از آن. عوامل ایجاد تمایل نسبت به بیت کوین در تعطیلات هر چه باشد، به نظر می رسد بیت کوین در حال حاضر نسبت به تعطیلات بزرگ امریکا حساس است».
 
سایر ارزهای مجازی مثل اتریوم، ریپل و بیت کوین کش هم چنین افزایش قیمتی را تجربه کرده اند. به نظر می رسد این ارز های مجازی نسبت به بیت کوین تمایل بیشتری به نوسانات بزرگ قیمت داشته باشند.
 
افزایش قیمت اخیر باعث شده برخی تحلیلگران ارز مجازی پیش بینی کنند قیمت بیت کوین در روزهای آینده بیش از این افزایش پیدا کند.